Ana Sayfa | Site Haritası| English
 
 
 
 
 


İhlas Ev Aletleri olarak müşteri odaklı yönetimin ana prensibi olan “müşteri memnuniyeti için kalite”yi vazgeçilmez bir değer olarak görmekteyiz.

'Önce Kalite' mantığıyla, tasarım, üretim, satış sonrası servis gibi hizmetin her aşamasında müşterinin ihtiyaç, talep ve beklentileri göz önünde bulundurmaktayız.

Toplam kalite mantığıyla imalat proseslerinde sürekli iyileştirmeler sağlayarak, nihai müşterilerimize sunulan hizmet ve ürün kalitesini artırmaktayız.

Üretmekte olduğumuz ürünlerin TSE, TUV, VDE ve Kema Keur vb. ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uyumu konusunda gerekli çalışmaları tamamlamış bulunmaktayız. Ülkemizde de zorunlu hale getirilen, ürünlerin sağlık, güvenlik, çevre ve tüketiciyi korumayı amaçlayan CE markalama çalışmalarına uzun süre önce başlamış olup, üretimimizi bu standartlar doğrultusunda devam ettirmekteyiz.

Dünya standartlarına uygun kurulmuş olan kalite sistemi ile ilgili kalitenin güvencesini sağlayarak, tedarikçi firmalarla uyum içerisinde üretim safhalarını yönetmekteyiz.

Bununla birlikte kanuni mecburiyet çerçevesinde asgari garanti süresi 2 yıl olmasına rağmen, tüm ürünlerimize 3 yıl garanti vermekteyiz.

   
info@iea.com.tr Copyright © 2005 Tel: (212) 875 35 62