Ana Sayfa | Site Haritası| English
 
 
 
 

 Türkiye'de Bir İlk...

 

NSF Onaylı Reverse Osmosis Sistemi

Aura Cebilon Compact Reverse Osmosis System’inin bütün parçaları, hammaddesine varıncaya kadar 3 senelik uzun bir araştırma ve testten sonra NSF tarafından sertifika almaya hak kazanmıştır. Bazı komponentlerinin sertifikalı olması, o cihazın sertifikalı olması demek değildir.  

NSF Nedir?

National Sanitation Foundaditon Amerika Birleşik Devletleri Hijyen Otoritesi; 55 yıllık su ve gıda gibi insani tüketim ürünlerinin sağlık, hijyen ve temizlik standartlarının belirlenmesinde etkili, bağımsız, test ve sertifikalandırmada otorite olan uluslararası yetkin bir kuruluştur. Aura Cebilon Reverse Osmosis Sistemi bu kuruluş tarafından en küçük parçasına kadar test edilip sertifikalanmıştır.

Sertifikasyon:

Su Sağlıktır. Sağlığınızı Tehlikeye Atmayınız. Sağlıklı yaşamanın en temeli olan içtiğiniz suyun sağlığa uygun malzemelerden geçtiğinden emin olunuz. Bunun en emin yolu su arıtma cihazınızın yetkili otoritelerce belgelenmesinden geçer.

Su arıtmada kullanılan her tür malzemenin sağlığa uygun hijyenik olması önemlidir. Bütün bu malzemelerin testlerinin yapılıp uygunluğunun tespiti 3 yıl gibi çok uzun bir süreçtir. Aura Cebilon Reverse Osmosis Sistemi 3 yıllık bu süreçten geçmiş, hem içindeki bütün komponent ve malzemeleri hem de cihazın kendisi su sistemlerinde en üst sertifikasyon kuruluşu olan NSF tarafından test edilmiş ve belgelenmiştir. Cihazda kullanılan her tür malzemenin ki en baştaki hammadde olmak üzere tedarikçilerine kadar detaylı araştırması yapılmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

info@iea.com.tr Copyright © 2005 Tel: (212) 875 35 62