İhlas Ev Aletleri

İHLAS EV ALETLERİ’NE ULUSLARARASI BİR ÖDÜL DAHA

Şubat 2017


İhlas Ev Aletleri, yerli teknolojiyle ürettiği Aura Cebilon Plus Su Arıtma ürünüyle uluslararası alanda bir ödül daha aldı.

İlk ödülünü 2014 yılında Aura Cleanmax Temizlik Robotuyla “en iyi tasarım ödülü” ile alan İhlas Ev Aletleri, arka arkaya beş farklı ürünü için tasarım ve kalite ödüllerine layık görüldü. Amerika, Almanya, İtalya ve Kazakistan’dan gelen ödüller Aura markalı ürünlerin değerini bir kez daha ortaya koydu.

Son olarak tasarım ödülü Almanya’nın uluslararası saygın kuruluşlarından ve sahasında söz sahibi olan Iconic firmasından geldi. Böylece İhlas Ev Aletleri’nin yakın zamanda tüketicilerin kullanımına sunduğu Aura Cebilon Plus su arıtma sistemi, “İyi tasarım ödülü” ile ilk ödülünü almış oldu.

Ödülle ilgili olarak İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Dr. Ömer Kamber şunları söyledi:

1990 yılında üretime başladığımız günden bu yana, bu ayda vefat yıldönümü sebebiyle minnetle andığımız ve kendisini asla unutmayacağımız, rahmetli  Dr. Enver Ören Beyefendinin ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda çalışıyoruz. “Kaliteden asla taviz vermeyin” öğüdünü hiçbir zaman unutmuyoruz, “müşteri memnuniyet anketlerinde bunun sonuçlarını görmek bizi son derece mutlu etmektedir.” Dr. Kamber, “siz işinizi iyi yaparsanız mutlaka bunun faydaları size geri dönecektir. Almanya’dan aldığımız bu son ödül bunun en somut göstergesidir” dedi.

Dr. Kamber sözlerini şöyle sürdürdü: “Küçük ev aletleri sektöründe geride bıraktığımız 27 yıllık dönemde, arge çalışmalarına çok önem veriyoruz. 1.000 metrekarelik alanda Tübitak destekli çalışmalar yapıyoruz. Uluslararası standartlara sahip üretim tesisi ve ürünlerimiz bize hem müşteri memnuniyeti hem de uluslararası ödül ve prestij kazandırmaktadır. Bu da bizi son derece memnun etmektedir. Bu ödülü bütün çalışma arkadaşlarım adına alırken ödülün arkasında büyük bir emek ve mücadele olduğunu özellikle vurgulamak istiyorum. Bu vesileyle bu ödülü bize layık görenlere teşekkür ediyorum.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.