İhlas Ev Aletleri

AURA SU ARITMA, ÖDÜLE DOYMUYOR

Haziran 2016


İhlas Ev Aletleri tarafından yerli teknolojiyle üretilen Aura Cebilon Unique Su Arıtma Sistemleri, ikisi Almanya’dan biri İtalya’dan olmak üzere üçüncü kez ödüle layık görüldü.

Çeyrek asırdan fazla bir süredir insanlara faydalı ürünler sunan ve hep ilkleri gerçekleştiren İhlas Ev Aletleri, aldığı ödüllerle üretim ve kullanım kalitesine verdiği önemi bir kez daha ispatlamış oldu.

2014 yılında Desing Turkey tarafından en iyi tasarım ödülüne layık görülen Cebilon Unique,  2015 yılında Amerika’dan Good Design ve son olarak geçen hafta İtalya’dan A’Design tasarım ödüllerinin sahibi oldu. İtalya’nın Milano kentinde verilen A’Design Award 2016 ödülünü İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Dr. Ömer Kamber aldı. Törende konuşan Dr. Kamber şunları söyledi:

“Ödülü bütün İhlas Ev Aletleri çalışanları adına aldığını, genel müdürden en alt kademedeki personeline kadar herkesin bu ödülde payı olduğunu anlattı. Türkiye’de ve dünyada her geçen gün artan rekabet koşullarının zorlukları da beraberinde getirdiğini fakat çok çalıştıklarını ve bu ödülü hakettiklerini dile getirdi. Bu ödülün, Aura Cleanmax layık görüldüğü beşinci ödül olduğunu hatırlarak, kendileri için teşvik unsuru olduğunu ve daha iyileri için çalışacaklarını belirtti."A Design tasarım ödülü ile ilgili bir açıklama yapan İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Dr. Ömer Kamber, ürünlerinin bir kez daha uluslararası arenada ödüle layık görülmesinin haklı gururunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi: “Çeyrek asırdan fazla süredir edindiğimiz tecrübe bizim için eşsiz bir hazine. Bu eşsiz birikimden aldığımız güçle, bugün İhlas Ev Aletleri olarak Türkiye’nin en iyi, dünyanın da sayılı temizlik robotu üreticilerinden biri konumuna geldik. Ev aletleri sektöründeki uzmanlığımız, modern ve inovatif yaklaşımımız, canlı ve güçlü yapımızla, çok daha büyük bir potansiyele sahip olduğumuzu biliyoruz. İstihdam ve teknolojik gücümüz bunun en büyük göstergesidir” diyen Dr. Kamber sözlerini şöyle sürdürdü.

“İnovasyon için özgüven şarttır. Biz bu özgüveni kendimizde hissetiyoruz. İnovatif gereklikleri yerine getirerek yurt içi ve yurt dışında fonksiyonellik ve tasarım alanında gösterdiğimiz hassasiyetin karşılığını bu ödüllerle alıyoruz. Aldığımız ödüller üstlendiğimiz misyonun en güzel yansımasıdır. Daha yapmamız gereken çok şey var. Ben bu tür organizasyonların da bunu kamçılayacağına inanıyorum. Yerli iş gücü ve yerli üretimin hep arkasında olduk. Tübitak desteğiyle ürettiğimiz son teknoloji ürünlere yenilerini eklemek için çalışmalarımız kesintisiz devam edecektir” diyen Dr. Kamber, kendilerini bu ödüle layık görenlere teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

 

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.