ÜST YÖNETİM

Bekir Eren
Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdür

1956 Balıkesir doğumlu olan Eren, 1980 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. 1980-1984 yılları arasında Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Tekstil Makinaları Fabrikası'nda Üretim Planlama ve Stok Kontrol Mühendisi olarak çalışmıştır. 1984-1992 yılları arasında Türkiye Selüloz ve Kağıt Fabrikaları (SEKA) Genel Müdürlüğü'nde APK Daire Başkanlığı'nda çalışan Eren, Bilgi İşlem Müdürlüğü ve Daire Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Daha sonra İhlas Holding'de ve Grup şirketlerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. 17.11.2020 tarihinde İhlas Ev Aletleri A.Ş.'ye Genel Müdür olarak atanmıştır.

Bülent Kaya - Genel Müdür Yardımcısı (Satınalma)
1966 Ordu doğumlu olan Kaya, ilköğrenimini Almanya’da, orta ve lise öğrenimini İstanbul Bahçelievler Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi’nden fizik mühendisi olarak 1989 yılında mezun olmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği bölümünde NDT yöntemleri üzerine mastırını tamamlayarak 1992 yılında Yüksek Mühendis unvanı almıştır. Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezi’nde de çalışmalarda bulunan Kaya, özel sektörde de önemli görevler üstlenmiştir. 1994’ten itibaren İhlas Ev Aletleri’nde çeşitli üst düzey yöneticilik yapan Kaya, İhlas Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir. Kaya, Almanca ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Mahmut Kemal Aydın
Yönetim Kurulu Üyesi ve Mali işlerden Sorumlu Murahhas Aza

1957 yılında Kastamonu’da doğan M. Kemal Aydın, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur. 1976-1982 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Döner Sermaye Saymanlığı’nda Genel Muhasebe Şefi, 1985-1989 yılları arasında ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu’nda İş Müfettişi olarak görev yapmıştır. 1989 yılında İhlas Holding’te çalışmaya başlayan Aydın, 1993-1994 yıllarında İhlas Holding A.Ş.’nin halka açılma çalışmalarında yer almıştır. 1998 – 2015 tarihleri arasında İhlas Holding Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Mahmut Kemal Aydın, 24 Aralık 2015 tarihi itibariyle İhlas Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Uğur Kurt Genel Müdür Yardımcısı (Pazarlama ve Ürün Yönetimi)
1978 Ankara doğumlu olan Kurt, Gazi Üniversitesi Maliye Meslek Yüksek Okulu’ndan ön lisans ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Muhasebe ve Finansman Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. SMMM belgesi ve Sermaye Piyasası Faaliyetleri İleri Düzey Lisansı sahibidir. 1996 yılında İhlas Ev Aletleri’nde göreve başlayan Kurt, sırasıyla üretim planlama, yurtdışı tedarik, ihracat ve stratejik planlama departmanlarında görev almıştır. Yatırımcı İlişkileri Bölüm Yöneticisi ve İhlas Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir. Kurt, İngilizce bilmektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerezlere yer veriyoruz. Sitemizi kullandığınız sürece Gizlilik ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.